Коротко про нас

13

обслуговуючий персонал

11

Заклад дошкільної освіти повністю укомплектований педагогічними кадрами: директор – 1, вихователь-методист – 1, вихователів - 8 , музичний керівник – 1, асистенти вихователя – 2. Усього педагогів – 13.

Освітній рівень педагогів: 4 вихователів мають відповідну вищу дошкільну освіту, 8 вихователів – повну вищу освіту, 1 педагог має середню спеціальну освіту.

Робота закладу дошкільної освіти №2 смт. Великий Березний спрямована на:

• забезпечення різнобічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб;

• формування у дитини дошкільного віку моральних норм, набуття нею життєвого соціального досвіду.

Метою роботи ЗДО №2 є:

• забезпечення гармонійного розвитку особистості дитини, її фізичного та психічного здоров’я;

• орієнтація на загальнолюдські та національні цінності;

• виховання ціннісного ставлення до природного й соціального довкілля, до себе;

• формування механізмів соціальної адаптації та творчого втілення в умовах життя в товаристві незнайомих дітей та дорослих;

• збагачення знань дітей необхідною якісною інформацією та гнучке реагування на сучасні соціокультурні запити.