Основні завдання закладу

Основні завдання на 2023-2024 навчальний рік:

-створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти, забезпечення дієвості особистісно орієнтованої освітньої системи та реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі.                                      Враховуючи інструктивно-методичні рекомендації до листа МОН України від 13.06.2017 № 1/9-322 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її сталого інноваційного розвитку в 2017-2018 навчальному році педагогічний колектив ДНЗ №2 буде спрямовувати свою діяльність на формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості, починаючи з перших років життя дитини і завершуючи її вступом до школи, вивченні та впровадженні в навчально - виховний процес інноваційних технологій, позитивного педагогічного досвіду, створення умов для  підвищення рівня інформаційної компетентності, комп'ютерної грамотності педагогічних працівників закладу, на забезпечення якісної освіти дітей 5-річного віку,  та створення розвивального середовища  на формування фізично здорової дитини.

У 2017 – 2018 навчальному році колектив ДНЗ №2 буде вести освітню роботу за такими основними напрямками:

-народознавство як складова національно-патріотичного виховання ;
-формування зв’язного українського мовлення.