профілактика захворювань

Коли настає час віддавати дитину в дитсадок, у батьків виникає тривожне запитання – як оберегти свого малюка від величезної кількості інфекцій?Існують основні поради, на які слід звернути увагу в першу чергу.
1.     Ви краще за всіх знаєте особливості організму вашої дитини, отже – саме вам варто оцінити рівень її витривалості, імунітету. Якщо він явно ослаблений, то небажано поспішати віддавати дитину в дитсадок. Нехай якомога довше загартовується вдома – коли тепло, виїжджайте на природу, ходіть босоніж, купайтеся тощо.
2.     Добре, якщо є можливість спілкування з іншими дітьми – це теж свого роду загартовування, адаптація дитячого організму до іншого середовища.
3.     Краще вести дитину в дитячий садок наприкінці літа, коли ще немає перепадів температури, сльоти і є багато вітамінів.
4.     Попервах відвідування садка можна скоротити до півдня – це дозволить дитині звикнути до нового оточення.
5.     Привчите дитину обов’язково мити руки після прогулянки, ігор і перед тем, як сісти їсти.
6.     Переконаєтеся, що в садку дотримуються санітарно-гігієнічні норми.
7.     Частіше періть одяг, у якому дитина ходить у садочок.
8.     Не забувайте про періодичне відвідування лікаря, що дозволить стежити за станом здоров’я малюка.